2018.10.30 Raków – Lech Poznań [Puchar Polski]

2 November 2018 17:34 w Aktualności, Relacje z trybun

Po wylosowaniu Lecha Poznań w 1/16 Pucharu Polski, nastąpiła radość. Wprawdzie nie wielu wierzyło że na boisku stanie się to co się stało, ale i tak meczu z tak renomowanym rywalem dawno nie było, wiec pewnym było, iż będzie to piłkarskie święto.

Lech ostatni raz gościł u nas 20 lat temu. Jupitery, kawałek dachu – stadion zmienił się od tego czasu nie wiele. Na trybunach komplet widzów. Nie podajemy liczby bo oficjalne 4 tys można między bajki włożyć :)

Za bramką w młynie około 900 osób. Doping w końcu na fajnym równym poziomie przez cały mecz. Gdy dołączały pozostałe sektory była petarda:) Z nami kilku braci z Chemika – dzięki! W trakcie meczu pozdrawiamy również grającego obecnie w Lechu Maćka Gajosa, zawodnik odwzajemnił się oklaskami skierowanymi w naszą stronę. Boiskowe wydarzenia sprawiają że po meczu dość długo fetujemy zwycięstwo i awans do kolejnej rundy. Bardzo dobry mecz Rakowa i porażkę swoich ulubieńców gorzej przyjęli fani Kolejorza. Zameldowali się oni w sektorze gości w 392 osoby. Doping ograniczyli do zaakcentowania swojej obecności. Mecz w Częstochowie przelał chyba u nich czarę goryczy. Po spotkaniu grajków rozebrali z koszulek i dość ostro potraktowali wokalnie. Nie nasze to problemy. U nas feta i niecierpliwe oczekiwanie na kolejnego rywala. Skoro w tak pięknym stylu ogrywamy Lecha, to może teraz L…. ? :)