2018.08.18 Chrobry Głogów – Raków

20 August 2018 15:50 w Aktualności, Relacje z trybun

Na wyjazd do Głogowa jako transport obraliśmy auta. Zbiórka była wyznaczona na godzinę 12:30. Mecz był zaplanowany na 17:45. Ze zbiórki wyruszamy w kilkanaście aut plus jakieś busy, oczywiście w obstawie kryminalnych. Co miejscowość raz większą raz mniejsza obstawa. Po drodze robimy kilka krótkich postojów. Jakieś 50-60 km przed celem, niestety psuje się jedno auto co wymusza dłuższy postój. Dwa auta zostały i czekały na lawetę a reszta ruszyła do Głogowa. Pod stadionem meldujemy się kilkanaście minut przed meczem. Wejście na sektor płynne jednak w komplecie około 15 minuty meczu meldujemy się na sektorze gości w 75 osób plus jeden zakazowicz pod stadionem. Wywieszamy kilka flag i od początku ruszamy z dopingiem. Długo nie musieliśmy czekać na bramkę, już w 13 minucie prowadzenie dla Rakowa dał Mondek. Wynik już do końca meczu się nie zmienił co dało nam 3 punkty i umocniło nas na pozycji lidera. Po meczu zawijamy się do aut i w drogę powrotną do domu. W Częstochowie jesteśmy przed północą.