Porażka w Łęcznej

29 May 2018 15:24 w Aktualności

Czerwono-Niebiescy w ostatnim wyjazdowym spotkaniu sezonu 2017/2018 ulegli Górnikowi Łęczna 1:2. Publiczność zgromadzona na stadionie przy ulicy Jana Pawła II bramki oglądała tylko w pierwszej połowie meczu. Gola dla Rakowa zdobył A. Niewulis w 40 minucie gry. Na listę strzelców w drużynie Górnika wpisali się odpowiednio P. Szysz w 22′ oraz P. Pitry w 45′.

Przed podopiecznymi M. Papszuna ostatni akcent sezonu. Już w najbliższa niedzielę o 12:45 na Limanowskiego zawita Pogoń Siedlce.

Górnik Łęczna – RKS Raków Częstochowa 2:1 (2:1)

Bramki:
1:0 – Patryk Szysz (k.) 22′
1:1 – Andrzej Niewulis 40′
2:1 – Przemysław Pitry 45′

Kartki:
11′ – Andrzej Niewulis
87′ – Andrzej Niewulis (czerwona, za drugą żółtą)