Ruszyła sprzedaż karnetów

26 February 2018 17:29 w Aktualności

Zachęcamy do nabycia stałej wejściówki na wiosenną część sezonu 2017/2018. Już wiadomo że będzie to bardzo atrakcyjna runda. Ciekawi rywale, wszystkie mecze przy jupiterach, do tego drużyna walcząca o najwyższe cele. Przydałyby się jeszcze tylko pełne trybuny. O to musimy zadbać my sami. Kupujemy i namawiamy znajomych. Niech ta wiosna będzie historyczna również pod względem ilości sprzedanych karnetów. Zakup stałej wejściówki to gwarancja oszczędności pieniędzy oraz uniknięcia kolejek przed kasami!

Wszyscy na stadion! Za Raków!

Ceny karnetów kształtują się następująco:

- karnet normalny: 95 złotych
- karnet ulgowy 55 złotych: (Dla uczniów i studentów, za okazaniem ważnej legitymacji, do 26 roku życia oraz seniorów, którzy ukończyli 70 lat)
- karnet darmowy: dzieci do lat 13. oraz osoby niepełnosprawne z orzeczeniem stopnia znacznego niepełnosprawności (Karnet należy doładować do karty kibica. Jednorazowe wyrobienie karty kibica kosztuje 10 złotych)

Karnety można nabyć w kasie przy stadionie, która będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12 i 16-19. W tygodniu poprzedzającym mecz z Odrą Opole kasa będzie czynna w godzinach 9-19.

Wystartowała również dystrybucja karnetów przez internet. Zakupu można dokonać na stronie: http://bilety.rksrakow.pl.
Ceny biletów jednorazowych nie ulegną zmianie.

Przedsprzedaż: bilety ulgowy9 złotych, bilet normalny15 złotych.
Dzień meczowy: bilet ulgowy13 złotych, bilet normalny19 złotych.