Dwa sparingi jednego dnia

24 February 2018 12:41 w Aktualności

W piątek 23 lutego odbyły się dwa ostatnie sparingi naszej drużyny przed rundą wiosenną. W pierwszym test meczu Czerwono ? Niebiescy mierzyli się z zespołem Tyskiego GKS-u. Lepiej w to spotkanie weszli zawodnicy z Tych, którzy po pierwszym kwadransie gry za sprawą Tanżyny i Fidziukiewicza prowadzili 2:0. Jak się później okazało były to jedyne bramki w spotkaniu pierwszoligowców.

Raków Częstochowa
Szumski ? Góra, Rakhmanow, Niewulis, Mondek, Formella, Łabojko, Figiel, Zachara, Malinowski, Czerkas

GKS Tychy
Igaz (72? Kubik) ? Grzybek, Biernat, Tanżyna, Abramowicz (65? Pipia), Zapolnik (65? Kacper Piątek), Bogusławski (46? Matusiak), Keon (46? Bernhardt), Grzeszczyk (65? Jakub Piątek), Nieśmiałowski (46? Wróblewski), Fidziukiewicz (46? Vojtus)

W drugim spotkaniu naprzeciwko podopiecznych M. Papszuna stanęła rewelacja drugiej ligi, zajmujący drugie miejsce w tabeli zespół ŁKS-u Łódź. Pierwsi w tym spotkaniu ukąsili zawodnicy z Łodzi a konkretnie P. Pyrdoł, który w 23 minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Radość gości trwała zaledwie szesnaście minut, gdyż w 39 minucie do remisu doprowadził Krystian Wójcik. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej odsłonie widowiska pomimo groźnych akcji z obu stron zobaczyliśmy zaledwie jedno trafienie. Niestety trafienie to po strzale W. Łuczaka zapisane zostało na konto Łodzian czym zapewnili sobie zwycięstwo, a Raków przegrał drugi mecz tego dnia.

Kos ? Boateng, Mesjasz, Kościelny, Radwański, Sapała, Mondek, Oziębała, Wójcik, Szczepański, Embalo