Raport z Limanowskiego cz.3

8 February 2018 17:43 w Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym raportem z Limanowskiego. Garść przydatnych informacji przed zbliżającą się rundą wiosenną.

W poprzednim raporcie umknęła nam jedna bardzo ważna wiadomość transferowa. W prawdzie dopiero po zakończeniu sezonu, ale dołączy do Rakowa Maciej Domański. 27 letni pomocnik Puszczy Niepołomice, który jesienią strzelił w meczu przeciwko nam dwie bramki wydaje się być ciekawym wzmocnieniem.

Raków rozegrał też kolejny sparing. Z Miedzią Legnica dwukrotnie remisowaliśmy w lidze, nie inaczej było w grze kontrolnej. Tym razem podał bramkowy remis 3:3 a bramki dla Rakowa zdobyli Formella i dwie Czerkas. Kolejny sparing czerwono-niebiescy rozegrali już na tureckiej ziemi gdzie przebywają na zgrupowaniu. Przeciwnikiem był węgierski Nyiregyhaza Spartacus FC. Drużyna naszego rywala obecnie zajmuje 4 miejsce w II lidze mając 13 punktów straty do miejsca premiowanego awansem. Mecz ten zakończył się zwycięstwem Czerwono-Niebieskich 2:0, a bramki dla Rakowa zdobywali Zachara i Embalo.

Zaplanowano też prezentację pierwszej drużyny. Impreza odbędzie się 23 lutego w Centrum Kongresowo-Szkoleniowym przy ulicy Przemysłowej 9. Jej start zaplanowano na godzinę 18.30. Wstęp będzie wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc klub będzie wydawał bezpłatne zaproszenia dla kibiców.

Na stadionie też powiało świeżością. Jupitery cieszą, oby teraz do nich dobudować resztę stadionu i będzie dobrze ;)

P.S. Dobre info dla smakoszy! Wkrótce na pólkach sklepowych znowu będzie gościło Piwo Racovia ;) Szczegóły niebawem w osobnym niusie.