Kibice Rakowa w Domu Dziecka – “Czerwono – Niebieski prezent”

17 December 2017 13:58 w Aktualności

Za nami kolejna odsłona tegorocznej akcji “Czerwono-niebieski prezent”. Tym razem odwiedziliśmy Dom Małych Dzieci im. E. Bojanowskiego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Częstochowie. Po wcześniejszej konsultacji z opiekunami dostaliśmy wytyczne oraz listę potrzeb. Jak wiadomo, dla nas chyba już nie ma rzeczy niemożliwych i takim sposobem podarowaliśmy maszynkę do mięsa, zestaw wysokiej jakości patelni, czajnik elektryczny, sporą ilość chemii (proszki, płyny, mydła itd.), ubranka, soki, owoce, okazjonalne poduszki, kolorowanki oraz paczki ze słodyczami na ręce dzieciaków oraz ich opiekunów.
Nasza inicjatywa wywołała bardzo pozytywne emocje wśród dzieciaków, jak i opiekunów. Zrobiliśmy wszystko, aby każde dziecko przez cały okres naszego pobytu chodziło z uśmiechniętą miną. Zabawy, rozmowy często nawet przytulanie z dziećmi nie miało końca. Na pewno nie jest to nasze ostatnie słowo w tym ośrodku, w przyszłości po raz kolejny wykażemy chęć odwiedzin i pomocy.
Kolejny udany etap akcji za nami… lecz nie ostatni! Czerwono-niebieski prezent nabiera coraz większego tempa. Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy wszystkim kibicom Rakowa za wsparcie akcji i zachęcamy do jeszcze większego zaangażowania w kolejne inicjatywy.

Pamiętaj przyjacielu młody, dla kibiców Rakowa jesteś wyjątkowy!

Galeria z wizyty w Domu Małych Dzieci im. E. Bojanowskiego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Częstochowie