Dobra passa trwa dalej

13 November 2017 00:15 w Aktualności

Czerwo-Niebiescy wygrali kolejny, trzeci mecz z rzędu. Zwycięstwo z Olimpią, wygrana z Górnikiem a teraz Pogoń. Częstochowianie w dzisiejszym spotkaniu w Siedlcach ograli miejscową Pogoń 3:0. W 28′ minucie spotkania gola otwierającego wynik mógł zdobyć R. Figiel lecz jego strzał z 11 metrów obronił bramkarz Siedleckiej drużyny. Worek z bramkami otworzył H. Tomalski w 36 minucie spotkania. Na listę strzelców w drugiej połowie wpisali się jeszcze odpowiednio P. Malinowski w 84′ oraz P. Oziębała w 90′.

Pogoń Siedlce – RKS Raków Częstochowa 0:3 (0:1)

Bramki:
0:1 – Hubert Tomalski 36.
0:2 – Piotr Malinowski 84.
0:3 – Przemysław Oziębała 90.+

Kartki:
21′ – Daniel Boateng
35′ – Daniel Chyła
54′ – Rafał Figiel
72′ – Tomas Petrasek

Składy:
Pogoń: Misztal ? Świerblewski (82. Garyga), Wichtowski, Czarnecki, Ratajczak, Polkowski, Mroziński, Chyła (77. Krawczyk), Tomasiewicz, Bajdur (61. Paluchowski), Zjawiński.

RKS Raków: Lis – Petrasek, Boateng, Niewulis, Mondek, Tomalski, Sapała, Figiel (82. Łabojko), Malinowski, Wójcik (88. Oziębała), Czerkas (78. Embalo).