Zwycięstwo na ciężkim terenie

17 September 2017 01:25 w Aktualności

Czerwono-Niebiescy po serii porażek w końcu odnieśli zwycięstwo. Na trudnym terenie, po ciężkim meczu, Raków ogrywa Chrobrego Głogów. Częstochowianie już po 12 minutach spotkania prowadzili 2:0. W pierwszej części spotkania widzowie zgromadzeni na stadionie przy ulicy Wita Stwosza zobaczyli aż 4 gole z czego 3 widniały na koncie podopiecznych M. Papszuna. W drugiej połowie spotkania Chrobry zdobył gola kontaktowego lecz to wszystko na co w tym dniu było stać głogowską drużynę.

Chrobry Głogów – RKS Raków Częstochowa 2:3 (1:3)

Kartki:
22′ – Seweryn Michalski
29′ – Andrzej Niewulis
50′ – Tomas Petrasek
72′ – Michał Ilków-Gołąb
80′ – Hubert Tomalski