2017.08.26 Raków – Zagłębie Sosnowiec

29 August 2017 18:27 w Aktualności, Kibicowskie życie, Relacje z trybun

Mecz z Zagłębiem był ostatnim z cotygodniowego sierpniowego maratonu spotkań rozgrywanych u siebie. Znowu ponad 3 tys. frekwencja, jednak w młynie tym razem bez szału. Około 300 osób, cały mecz dopingowało Raków, a w momencie odrabiania strat na boisku wraz z całym stadionem co dawało naprawdę fajny poziom decybeli. W tym dniu oficjalnie zadebiutowało u nas nagłośnienie ;) Goście przyjechali pociągiem rejsowym + kilka osobówek w sile około 350 osób, z czego 302 wchodzi na stadion, mimo tego że oficjalnie mogli otrzymać tylko 200 biletów. Wpuszczenie kończy się w przerwie stąd w pierwszej połowie wokalnie uaktywnili się tylko raz przy okazji pozdrowień dla mundurowych. W drugiej już normalnie dopingowali. Na płocie po raz kolejny z ich strony trans skierowany do Prezydenta a tyczący się naszego stadionu. Na boisku ciekawie. Z 0:2 do przerwy Raków doprowadził w drugiej połowie do wyrównania za co po meczu zebrał zasłużone brawa.