Porażka w hitowym pojednynku

19 August 2017 20:31 w Aktualności

Po ubiegło tygodniowej przegranej z Chojnicznką przyjdzie Czerwono-Niebieskim oraz fanom przełknąć kolejną gorycz porażki. Podopieczni M. Papszuna przegrali w hitowym pojedynku z GKS-em Katowice 1:3.Pierwsza połowa była słaba w wykonaniu Rakowa, na przerwę częstochowianie schodzili z bagażem dwóch straconych bramek. W drugiej połowie udało się Jakubowi Łabojko strzelić kontaktowego gola lecz ostatecznie to katowiczanie po rzucie karnym podwyższyli wynik spotkania i wywieźli z Częstochowy 3 punkty.

RKS Raków Częstochowa – GKS Katowice 1:3 (0:2)

Bramki:
0:1 – Andreja Prokic
0:2 – Andreja Prokic
1:2 – Jakub Łabojko 56′
1:3 – Wojciech Kędziora 77′ (k.)

Kartki:
5′ – Przemysław Oziębała
36′ – Andreja Prokic
53′ – Adrian Frańczak
63′ – Rafał Figiel
66′ – Wojciech Kędziora
74′ – Łukasz Zejdler
90′+ – Łukasz Zejdler (czerwona za drugą żółtą)

Składy:
Raków: Lis – Góra, Niewulis, Duriska (55. Petrasek), Malinowski, Oziębała, Figiel, Łabojko, Wójcik, Papikyan, Embalo (55. Piceluk).

GKS Katowice: Abramowicz – Midzierski, Kalinkowski, Goncerz (68. Yunis), Mączyński, Mandrysz (86. Skrzecz), Prokić, Kędziora, Kamiński, Frańczak, Zejdler.