2017.08.06 Puszcza Niepołomice – Raków

7 August 2017 16:46 w Aktualności, Kibicowskie życie

Niedzielny wyjazd do Niepołomic okazał się najliczniejszym w dotychczasowej historii naszych spotkań z Puszczą. Jedziemy autokarami plus pojedyncze fury. Ostatecznie jest na 104 w tym zakazowicze. Meldujemy się w podkrakowskiej miejscowości jakieś pół godziny przed meczem. Sprawne wejście i od pierwszego gwizdka ruszamy z niezłym dopingiem. Oczywiście z przestojami, jednak poziom decybeli utrzymywany był na dobrym poziomie do końca meczu. Na płocie z naszej strony 11 płócien, w tym debiutująca wyjazdówka Sektora Promila. Mecz w pierwszej połowie szalony, pada bramka za bramką i do przerwy prowadzimy 3:2. W drugiej było już spokojniej i ku naszej radości ostatecznie wywozimy z Niepołomic trzy punkty. Gospodarze bez dopingu, na płocie wisi tylko flaga “Młode Żubry”. Powrót bardzo sprawny. Pierwszy po 17 latach wyjazd na zapleczu ekstraklasy zaliczony ;)