09.11.2016 Stal Stalowa Wola – RAKÓW

11 November 2016 10:24 w Aktualności, Relacje z trybun

Mecz w Stalowej w pierwotnym terminie, został odwołany ze względu na ulewy jak przeszły nad miastem, boisko nie nadawało się do gry, także spotkanie zostało przełożone. Powtórka odbyła się w środę o godzinie 13:00. Termin mega niewygodny, środek tygodnia i tak wczesna godzina, jednak jak to zawsze bywa nie mogło zabraknąć kibiców Rakowa. Z Częstochowy startujemy ok 10:00 rano, bez zbędnego balastu. Jak się później okazało całą drogę do Stalowej pokonaliśmy bez zbędnej obstawy. Pierwsze auto podjeżdża pod stadion w 20 minucie meczu. Od razu podbijamy po bilety i czekamy na resztę grupy. Po kilku minutach pod stadionem zjawia się reszta grupy i w przerwie wszyscy wbijamy na stadion. Na sektorze melduje się 27 osób plus 4 które zostały pod stadionem, razem jest nas 31. Wieszamy kilka małych flag, i sporadycznie dopingujemy. Mecz kończy się naszym zdecydowanym zwycięstwem 3:0 i wracamy na fotel lidera. Po meczu zawijka do aut, w Częstochowie jesteśmy chwile po 19:00.