17.09.2016 Puszcza Niepołomice – RAKÓW

22 September 2016 12:25 w Aktualności, Relacje z trybun

Mecz w Niepołomicach piłkarsko okrzyknięty został spotkaniem kolejki. Trzecia Puszcza podejmowała drugi w tabeli Raków. Zbiórka była wyznaczona na godzinę 13:30, a po ok 30 minutach startujemy spod stadionu. Z Częstochowy wyjeżdża 78 fanatyków. Do Niepołomic daleko nie jest, więc po drodze robimy tylko jeden krótki postój. Cała droga pod eskortą. Pod stadionem meldujemy się kilka minut przed pierwszym gwizdkiem. Na sektor gości wchodzą 74 osoby, a 4 zostają pod stadionem. Po pierwszej słabej połowie, nic nie wskazywało na naszą wygraną. Jednak po przerwie nasi piłkarze zdołali strzelić dwa gole, i wygrać mecz, co dało nam pozycje lidera :-) oby tak już do końca. Po meczu zawijamy się do autokaru i aut i ruszamy w drogę powrotną. W Częstochowie jesteśmy ok 21:30.