Udane rozpoczęcie wiosny na Limanowskiego

12 March 2016 17:28 w Aktualności, Liga

Po emocjonującym meczu Raków pokonał dziś na Limanowskiego Siarkę Tarnobrzeg 3:1. W pierwszych 45 minutach, mimo wyraźnej przewagi czerwono-niebieskich, gole nie padły. Po zmianie stron, jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Carlinhos. Na 2:0 podwyższył Rafał Figiel. W obu przypadkach bramkowe akcje inicjowane były przez Malinę, który bez wątpienia zasłużył na miano MVP spotkania. Siarka tylko na chwilę zaniepokoiła Raków, strzelając kontaktowego gola w 79 minucie. W samej końcówce sędzia wyrzuca z boiska bramkarza gości, który w polu karnym fauluje Damiana Warchoła. Ponieważ Siarka wykorzystała limit zmian, w bramce stanąć musiał zawodnik z pola – Marcin Stefaniak. Rzut karny wykorzystuje Figiel, ustalając wynik spotkania na 3:1.